تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

251 - تازه چه خبر؟

  از آغاز هفته تا امشب که نزد دوستان نبودم ، رویدادهای شگرفی رخ داده :

  نخست : 16 آذر «روز دانشجو» که من ، پس از 18 تیر 78 ، احساسی نسبت به آن ندارم (شرمسار دوستان دانشجو) !! درست مانند «روز معمار» که گویا زادروز یک ملای فقیه تازی است و از پایه گذاران فقه شیعه(؟!!) دیگر روز «شعر فارسی» که زادروز استاد شهریار را برایش برگزیده اند که دوست و همدم جناب رهبرمون بوده و شاید تنها دلیل برگزیدنش همین ارزش (!!) باشه...

  دوم : شنیدم که چه خوب از جناب «حسین شریعتمداری» پذیرایی شد!! پس از این 8 سال براستی تازه بود. همچنین دیدن بزرگانی چون «سیدمحمدخاتمی» در دانشگاه...

  سوم : تیم ملی فوتبال ما (!!) با آرژانتین و 2 تا دیگه ! همگروه شد و ما میتونیم ببینیم و فوتبالیستامون بازی کنند روبروی بزرگان خیلی بزرگ فوتبال جهان و چه خوب شد که تکراری نشد (بازی با آلمان و...)

  چهارم : شنیدم که فوتبال دوستان بسیاری ، البته به گفته ی دوستی : فوتبال دوست نماها!!!!!!!!!!!!!!!! زحمت کشیدند و تمدن هزاران ساله ی ایران را با پیام های بسیار دوستانه ای در برگ فیس بوک فوتبالیست ریزنقش آرژانتینی (لئو مسی) ، به رخ جهانیان کشیده اند (ورچُپه = وارون به گویش مشهدی!)

  پنجم : شوهرخاله ام (حاج تقی) که از کتاب بازکن های بزرگ (!!) بود و آخرالزمان را پیش بینی می فرمود ، دیروز به خدایش پیوست و به دیدار موعود و اسب سپیدیالش نایل نیامد!!


  راستی ! یک پرسش آیینی : امام زمان (قربونش برم) سوار بر چه ، ظهور خواهند فرمود؟


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 21 آذر 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : فوتبال ,دوستان ,
  251 - تازه چه خبر؟

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 4 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55472
 • تعداد مطالب :149693
 • بازدید امروز :688000
 • بازدید داخلی :64742
 • کاربران حاضر :137
 • رباتهای جستجوگر:435
 • همه حاضرین :572

تگ های برتر